Průmyslová zóna Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Čína

[chráněno e-mailem]

EN

Dětské výzkumné herní projekty

Amirplay

dětské objevné herní projekty

Children's development training is designed according to the characteristics of children, through a scientific three-dimensional combination to form a new generation of children's activities center for fun, sports, education, fitness as a whole. The vast majority of children like to drill, climb, slide, roll, shake, swing, jump, shake, and most of this type of children's development training consists of crossing the project, which is set up in the vertical space and build a variety of different difficulties, super exciting levels, so that children experience the high altitude climbing, feel the excitement of crossing obstacles. Hone children's will, challenge themselves and stimulate the potential children's development area. Mainly suitable for children and adolescents aged 4-15 years old.


Bezpečnost

Ujistěte se, že výrobek má dokonalou povrchovou úpravu bez jakýchkoli ostrých předmětů, tvrdých předmětů a dalších věcí, které mohou snadno poškodit děti.

Lezení a násilné tahání po ochranné síti je zakázáno.


Seznam pravidelných kontrol bezpečnosti

zda je otevřený bezpečnostní kanál a požární kanál. 

nedochází k hromadění hořlavých a výbušných nečistot.

 zda se v okolí nevyskytuje nebezpečí požáru, neumisťujte krby, elektrická topidla a jiná topná zařízení vedle hracího zařízení pro děti.

zda elektroinstalace elektrizačního zařízení stárne, potenciální problémy se zkratem.

Další bezpečnostní požadavky, zábavní zařízení by měly být umístěny bezpečnostní značky na potřebných místech a poutavých místech. Bezpečnostní značky se dělí do čtyř typů, jako jsou zákazové značky (červené), výstražné značky (žluté), pokyny s pokyny (modré), výstražné značky (zelené). 


Údržba

Nejprve se musíte ujistit, že samotné zařízení je čisté a uklizené, ať už jsou uvnitř úlomky nebo prach a na spodní části zařízení, pokud jsou, odstraňte je. 

Při chladném počasí je třeba zkontrolovat, zda plastové díly nestárnou a nelámou se.

Elektrická zařízení by měla vždy zkontrolovat, zda není třeba přidat nebo vyměnit mazivo, zejména systém tlaku oleje může přímo ovlivnit normální provoz zařízení a systém tlaku vzduchu by měl zkontrolovat, zda nejsou ucpány vstupní a výstupní otvory vzduchového kompresoru a válce. 

Elektrická zařízení věnujte pozornost aspektu zapojení, musí trvat na provádění týdenní kontroly obvodu, výměně stárnoucích dílů a elektroinstalace, řešení bezpečnostních rizik. 

                       

Zobrazit všechny fotky
Proč nás vybrat
  • Konkurenční úspory
  • Vlastní designový tým
  • Profesionální instalace
  • Získejte finanční pomoc

Chcete se dozvědět více o Jump Area?

Volejte: + 86-15858526929
Zeptejte se na svou otázku
Související předměty
prosím
odejít
zpráva
Home
Produkty
E-Mail
Kontakt