Průmyslová zóna Xiaojingao, Qiaoxia, Yongjia, Zhejiang, Čína

[chráněno e-mailem]

EN

Projekty elektrických her

Amirplay

Projekty elektrických her

This area is generally built with all kinds of electric toys for children to play, such as coconut trees, pirate ships, small carousel and ocean ball pool. In this area there is no sense of restriction of small areas, where children can chase and play to their heart's content, and other electric toys can also let children play happily.


Bezpečnost

Ujistěte se, že výrobek má dokonalou povrchovou úpravu bez jakýchkoli ostrých předmětů, tvrdých předmětů a dalších věcí, které mohou snadno poškodit děti.

Lezení a násilné tahání po ochranné síti je zakázáno.


Seznam pravidelných kontrol bezpečnosti

zda je otevřený bezpečnostní kanál a požární kanál. 

nedochází k hromadění hořlavých a výbušných nečistot.

 zda se v okolí nevyskytuje nebezpečí požáru, neumisťujte krby, elektrická topidla a jiná topná zařízení vedle hracího zařízení pro děti.

zda elektroinstalace elektrizačního zařízení stárne, potenciální problémy se zkratem.

Další bezpečnostní požadavky, zábavní zařízení by měly být umístěny bezpečnostní značky na potřebných místech a poutavých místech. Bezpečnostní značky se dělí do čtyř typů, jako jsou zákazové značky (červené), výstražné značky (žluté), pokyny s pokyny (modré), výstražné značky (zelené). 


Údržba

Nejprve se musíte ujistit, že samotné zařízení je čisté a uklizené, ať už jsou uvnitř úlomky nebo prach a na spodní části zařízení, pokud jsou, odstraňte je. 

Při chladném počasí je třeba zkontrolovat, zda plastové díly nestárnou a nelámou se.

Elektrická zařízení by měla vždy zkontrolovat, zda není třeba přidat nebo vyměnit mazivo, zejména systém tlaku oleje může přímo ovlivnit normální provoz zařízení a systém tlaku vzduchu by měl zkontrolovat, zda nejsou ucpány vstupní a výstupní otvory vzduchového kompresoru a válce. 

Elektrická zařízení věnujte pozornost aspektu zapojení, musí trvat na provádění týdenní kontroly obvodu, výměně stárnoucích dílů a elektroinstalace, řešení bezpečnostních rizik. 

                       

Zobrazit všechny fotky
Proč nás vybrat
  • Konkurenční úspory
  • Vlastní designový tým
  • Profesionální instalace
  • Získejte finanční pomoc

Chcete se dozvědět více o Jump Area?

Volejte: + 86-15858526929
Zeptejte se na svou otázku
Související předměty
prosím
odejít
zpráva
Home
Produkty
E-Mail
Kontakt